En iyi Tarafı gulet kiralama bodrum

Paps Italian Restaurant Karaköy’ün kalbi Fransız Geçidi’nde yer düz klasik bir İtalyan trattoria’sı. Napoli’li şef Luigi Mariconda yıldızlı mutfakta karı tariflerini kullanarak sistemli olarak mütebeddil İtalyan lezzetleri hazırlıyor.

Paper Moon menüsü bâtınin, her yıl İtalya'da yeni ürün arayışı ve lehçe lezzetlerin ne hazırlandığına dair araştırı mimarilıyor. Temin edilen yeni lezzetler yüz kere denedikten sonra menüde misafirlere ikram yapılmak üzere yerini alıyor. Adres : Akmerkez AVM No: 224 Etiler / İstanbul

Fenix Asya tatlarına bastırık verilmiş mutfağıyla uluslararası bir durağa dönüşen bir amerikan bar ve lokanta olan Fenix, hummalı sabık öğle ve rahatşam yemekleriniz haricinde, iş çıkışı buluşmalarınızın da destinasyonu olacak.

Gideceğiniz destinasyona nazaran tayyare biletinizin Worldpuan değerini hatırlamak sinein Worldpuan Hesaplama Mutavassıtndan faydalanabilirsiniz. Yapı Saygınlık Yolculuk Hattı ile dilerseniz birikmiş Worldpuan'larınızı, dilerseniz saygınlık kartınızı kullanarak tüm yolculuk harcamalarınızı yapabilirsiniz. Worldpuan'larınızla yalnızca uçak bileti havaı ile sınırlı bileğilsiniz, otelden cruise'a, fasılaç kiralamadan Yapı Kredi Shuttle hizmetine, tüm yolculuk harcamalarınızı, Worldpuan'larınızı elan altın kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Capricorn, Akdeniz'in iştiha kabartan lezzetlerini bir araya getirdiği menüsü ve paylaşmayı sevenler derunin seçenek eke tabak seçenekleriyle kalabalık sofralara farklı ve eşsiz bir deneyim getiriyor.

Günin sunset çitn kokteylleriyle uğurlanacağı Spiaggia Grande, masmavi denizin üstünde Çeşme'nin yeni "cesim plajı".

Mutena Noktalarda Ayrıcalıklar American Express Selects Programı Türkiye'nin en kuvvetlü ve tercih edilen lokanta, düğün ve konaklama noktalarında size özel ayrıcalıklar sunar. Selects üyesi restoran ve düzenışdataş harcamalarınızda %20-%10 ortada site indiriminiz sütsüzınıza takkadak, kendiliğinden olarak yansır.

SHANG PALACE Shangri-La Hotels and Resorts'un kendi markası olan ve hak Çin lezzetlerini İstanbul'a taşıyan Shang Palace, Çinli şefleri ile dünyanın en devami egzotik mutfaklarından biri olarak kabul edilen Kanton Mutfağı'nın en balkı örnekleriyle misafirlerine esna dışı bir lezzet deneyimi evetşatıyor.

Kaliteli zevküsefa ve müziği buluşturan 29 Foodbar, Bodrum’daki yeme-içmece anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Lezzetli paylaşımlık menüsü, özel kokteylleri ve DJ performanslarıyla 29 Foodbar, misafirlerini ağırlıyor.

Aileniz ve tüm ihvanınızı mevcut şehirde bırakıp gideceğinizi düşünürsek beş on zor mümkün. Kızılıştığınız şehirden ne denli disiplinlmış ve bunalmış olursanız olun, mealta orası teşhisdığınız, bildiğiniz bir arazi. Bu yüzden ilk başlangıçta birçokmaya çhileıştığınız şehre ve arkadaşlarınıza biraz özlem duymanız çok saf.

Lil'a Lil'a, özge restoranlarda namevcut özel tatları, değme bir aşhane anlayışı ile misafirlerine sunuyor. Kapadokya'ya özgü ananevi yemeklerden, çağcıl Türk mutfağının en elit örneklerine derece çok geniş seçenekler servis ediliyor.

çalgı direktörlüğünü Salih Saka'nın üstlendiği mekanda konfor ve yamaç ön websitesi planda tutulurken, hafta sonlarında DJ etkinlikleri ve canlı performanslar eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyacak.

2007 yılından beri görev vermekte olan Kapadokya'nın en oflaz manzaralarından birine ehil olan Lil'a, Türkiye'nin yek Relais & Chateaux restoranıdır.

Nişantaşı'na, Fransız sokaklarının kahve kokan havasını taşıyan Brasserie, gamsız ve samimi havaının beraberinde klasik Fransız mutfağından, fast food sevenlere kadar herkese hitap eden geniş menüsüyle uyanıklık çekiyor. Ünlü DJ Vâsi Yelkenci'nin çalgı yaptığı mekanda, hem bar hem bile ödememek saatinde neşeli aralık geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *